czwartek, 24 wrze艣nia, 2020

Laptop z dzisiejszego odcinka: ► http://bit.ly/PredatorHelios500AMD
Wygraj plecak: ► http://bit.ly/WygrajPlecakPredator

Często spotyka się dyskusje na temat wyższości komputera nad laptopem. Owszem, do niedawna to był absolutny przełom jeżeli chodzi o wydajność laptopa względem PC, gdzie drugi za tą samą cenę zazwyczaj oferował znacznie niższą wydajność.

Dzisiaj jednak jesteśmy świadkami pewnego przełomu. Możemy mieć desktopa opakowanego w ciało laptopa. Dosłownie desktopa, bo mamy zarówno dedykowaną kartę graficzną RX Vega 56, mamy procka takiego samego jak PC który był w testach czyli AMD Ryzen 2700, który nie dość że nawet na testach wychodzi tak samo, to także siedzi fizycznie w sockecie, a nie jest przylutowany do płyty głównej jak w większości Laptopów. Wiadomo że zdarzały się takie perełki z 8700K, ale najczęściej to były ogromne laptopy, które z żadną mobilnością nie mogły konkurować.

Konstrukcję Acer Predator Helios 500 znam bardzo dobrze z poprzednich testów i porównań tej maszyny z Predatorem 21x więc ręczę za nią i już nie jednej osobie poleciłem, która go zakupiła. Żadnych „ale” nie słyszałem, tylko każdy był mega zadowolony z dokonanego wyboru :D!

Więc jak teraz szukacie czegoś nowego na święta, to to może idealny pomysł, żeby zrealizować swoje marzenia i połączyć wydajność z mobilnością? Tylko należy pamiętać – wydajność jest mega do pracy, gry będą chodzić troszkę wolniej niż na obecnie najszybszych kartach graficznych montowanych w laptopach, ale trzeba zadać sobie pytanie – do czego potrzebujemy kompa :D!

Dziękuję i miłego :D!

Materiał Liptona: – http://bit.ly/LiptonToNieHerbata

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, to tutaj możesz mi pomóc:
► http://bit.ly/WesprzyjZiemniaka

_
FANPAGE: https://www.facebook.com/Ziemniakk.TV/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ziemniak.tv/
SNAP: https://www.snapchat.com/add/ziemniakization

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.