wtorek, 22 wrze艣nia, 2020

Czy warto skusić się na nowszą generację procesorów, czy może 鈥歞ziewiątka鈥 wystarczy?
➡️ Laptopy z 10-generacją Intela: http://xkom.me/Laptopy-10-generacja ⬅️
➡️ Przedsprzedaż gier: http://xkom.me/GryPrzedsprzedaz ⬅️

Najnowsza, 10-ta generacja procesorów Intela, mająca niedawno premierę, jak zwykle wzbudza wiele emocji. Intel Core i7-10750H powoli zastępuje poprzednika i7-9750H w modelach laptopów gamingowych, które wchodzą na rynek. A Piotr „Lipton” Szymański sprawdza z jakim skutkiem.

=====================
♦ Przedsprzedaż gier: http://xkom.me/GryPrzedsprzedaz
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Intel Core i7-10750H wyposażony jest w 6 rdzeni i 12 wątków, a dzięki technologii Intel Turbo Boost usprawnia taktowanie zegarów, zwiększając je do 5 GHz i jeszcze bardziej podnosząc wydajność. Te parametry, w połączeniu z kartą graficzną pokroju NVIDIA GeForce RTX 2060 i matrycą o częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz, rozszerzają możliwości laptopów gamingowych, oferując nowe funkcjonalności i więcej mocy. Z naszego materiału dowiecie się, jak Intel Core i7-10750H radzi sobie testach i jak prezentuje się na tle swojego starszego brata i7-9750H. Lipton sprawdza to na dwóch laptopach gamingowych.

Czy moc, którą dysponuje 10-ta generacja znacząco przewyższa poprzedników, czy może mówimy tutaj jedynie o lekkim odświeżeniu sprawdzonych wzorców? Obejrzyjcie nasz film i sprawdźcie, do jakich wniosków doszedł Lipton.

#porownanie #techlipton #xkom

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.