sobota, 19 wrze┼Ťnia, 2020

Nie masz miejsca na PC lub często podróżujesz? Obejrzyj ten film ­čÖé
➡️ Testowany laptop: http://xkom.me/Nitro5-Lipton ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Przygotuj się do zmiany biegu i bardziej intensywnych rozgrywek. Acer Nitro 5 zabierze Cię do emocjonującego świata wysokooktanowego gamingu. Pod jego maską znajdziesz wydajne podzespoły, takie jak procesor Intel Core i7 9-tej generacji oraz karta GTX 1660Ti. Jak ta maszyna działa w akcji? Tu oddajemy głos Piotrowi „Liptonowi” Szymańskiemu i zapraszamy do oglądania.

=====================
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Obecny w Acer Nitro 5 CPU Intel Core i7-9750H korzysta z technologii Turbo Boost 2.0. Pozwala mu ona na zwiększanie taktowania zegarów, co przekłada się na satysfakcję podczas ogrywania dynamicznego tytułu. Zapewnia ją także oparta na architekturze NVIDIA Turing karta graficzna GeForce GTX 1660Ti, 16 GB RAM-u czy dysk SSD M.2 PCIe 512 GB oraz technologia chłodzenia Acer CoolBoost. A by wygodnie przejść do zarządzania kluczowymi ustawieniami, np. temperaturą, wystarczy kliknąć wyróżniony klawisz NitroSense.

Jak Acer Nitro 5 poradzi sobie z topowymi grami? Jak Lipton podsumuje ten gamingowy bolid, jego możliwości i osiągi? Dowiesz się z naszego materiału.

#nitro5 #techipton #xkom

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.