wtorek, 22 września, 2020

W takiej konfiguracji go testowałem:
► http://bit.ly/GL553STRIX

Dołącz do Republiki Graczy na facebooku: –
► https://www.facebook.com/RepublikaGraczy

Dziś mam Wam do zaprezentowania ciekawą propozycję od Asusa, która jakiś czas temu wpadła w moje ręce. Jest to Asus GL553!

Dokładniej to model Asus GL553VW z procesorem i7-7700 HQ i kartą graficzną GTX1050 Ti. Bardzo ciekawa propozycja, która wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrą jakością wykonania.

Jest to element na który zwracam największą uwagę z prostego względu. Przez to że tak często jestem w trasie i korzystam z laptopa, nie chcę żeby coś mu się stało przy codziennym otwieraniu, przenoszeniu, wrzucaniu na szybko do plecaka. Dodatkowo chcąc dobrej wydajności często producenci puszczają wodzę swojej fantazji, natomiast Asus ROG Strix GL553 jest maszyną która elegancko wygląda mając pazur i trochę młodzieńczego szaleństwa rzekłbym :O! To mi się w tym lapku podoba :D!

Co do wyników Thermal Throtlingu to nie ma się co aż tak przejmować przy takich wartościach. Ciepło w pokoju i nieczęsto korzystamy z procesora przy obciążeniu 100%. To był syntetyczny test przeprowadzony na tej jednostce GL553.

Dzięki wielkie za oglądanie, zostawcie like jak materiał się podobał ^^!

_____________________________________________________
FANPAGE: https://www.facebook.com/Ziemniakk.TV/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ziemniak.tv/
GRUPA: https://www.facebook.com/groups/ziemniaktv/
SNAP: https://www.snapchat.com/add/ziemniakization

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.