czwartek, 26 listopada, 2020

#samsung #odkurzaczsamsung

Dowiedz się więcej: https://www.samsung.com/pl/campaign/odkurzacze/powerstick-jet/

Poznaj nowy bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™. Ułatw sobie wykonywanie domowych obowiązków – od teraz odkurzanie trwa tylko kilka chwil. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak lekkie i komfortowe. Sprawdź, czym zaskoczy Cię odkurzacz pionowy Samsung Jet™.

Samsung Jet™ – moc technologii

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ został wyposażony w silnik Digital Inverter o wysokiej mocy aż do 550 W i technologię Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza zapewniając stale wysoką moc ssącą.

Nawet 60 minut bez ładowania z Jet™

Nowoczesny odkurzacz pionowy Samsung Jet™ jest wyposażony w wydajną baterię, która pozwala na aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu, dzięki czemu bez problemu posprzątasz duży dom czy mieszkanie. Po skończeniu pracy możesz odstawić odkurzacz do stacji dokującej, którą umieścisz w dowolnym miejscu swojego domu, bez konieczności ładowania.

System 5-warstwowej filtracji HEPA

Odkurzacz pionowy Samsung Jet™ wykorzystuje innowacyjną technologię – system 5-etapowej filtracji HEPA, która pozwala na błyskawiczne usuwanie aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. To najlepsza broń nawet z niewidocznymi zanieczyszczeniami.

Samsung Jet™ to nowy wymiar dokładnego sprzątania – odkurzacz zatrzymuje większe i mniejsze zanieczyszczenia oraz wydmuchuje jedynie czyste powietrze. System filtracji HEPA zastosowany w odkurzaczu posiada certyfikaty SLG i BAF, które potwierdzają skuteczność w usuwaniu cząsteczek w rozmiarze 0,3–10 mikrometrów.

Wygodny wyświetlacz LED

Dzięki wyświetlaczowi LED, możesz zobaczyć wszystkie parametry w jednym miejscu – poziom energii, rodzaj wybranej szczotki czy tryb pracy odkurzacza. Wyświetlacz powiadomi Cię także o zabrudzonym filtrze lub blokadzie w szczotce – dzięki temu nie wciągniesz niepożądanych rzeczy.

Jet™ dotrze niemal wszędzie

Precyzyjna turboszczotka pozwala usunąć zabrudzenia z dywanu. Natomiast szczotka Soft Action przeznaczona do twardych powierzchni sprzątnie nawet najdrobniejszych kurz dzięki antystatycznemu włosiu. Dodatkowe akcesoria poszerzają funkcjonalność odkurzacza – szczotka z miękkim włosiem jest doskonała do usuwania zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni, a szczelinówka dociera nawet do trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz wyposażony jest też w Mini elektroszczotkę, która idealnie wyczyści kanapę i fotele w samochodzie z sierści zwierząt. Natomiast dołączona elastyczna szczotka pozwoli Ci wyczyścić trudne miejsca takie jak półki czy żaluzje. Odkurzacz Samsung Jet™ to najwyższy komfort odkurzania – pozostawia idealny porządek.

#samsung #odkurzaczsamsung

Tags: , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.