wtorek, 22 września, 2020

➡️ Wszystkie modele znajdziesz tutaj: http://xkom.me/PR0CES0RY ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Jedno z odwiecznych pytań związanych z PC Master Race brzmi: jaki procesor wybrać? Jaki będzie najlepszy do gier, jaki do montażu wideo, a jaki do pracy biurowej? Piotr „Lipton” Szymański postanowił odpowiedzieć na kilka pytań, które z pewnością ułatwią Ci wybór procesora do Twojego zestawu komputerowego.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Portal Geex: https://geex.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

W materiale Lipton postanowił przyjrzeć się dokładniej temu, jak wygląda obecnie rynek procesorów, jak prezentuje się ogólny przekrój cenowy i na jakie modele warto zwrócić uwagę w kontekście obowiązującego obecnie duopolu: Intel – AMD. W przypadku Intela pod lupą znalazły się procesory 8. I 9. generacji, w przypadku Ryzenów – 1., 2. i 3., a testy obejmowały takie aspekty, jak średnia wydajność czy pobór mocy.

Jak przebiegły testy i jak prezentują się porównania i zestawienia? Jaki procesor warto kupić, gdy masz zamiar wykorzystywać go do gier, a jaki – jeśli będzie Ci służyć za narzędzie do pracy kreatywnej? Zapraszamy do obejrzenia materiału na kanale x-kom, a także do dyskutowania w komentarzach pod filmem.

#amd #intel #xkom

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.