pi膮tek, 25 wrze艣nia, 2020

➡️ G4M3R 700 kupisz tutaj: http://xkom.me/G4M3R700 ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Wy lubicie filmy o gotowcach, a my lubimy dostarczać Wam materiały, na jakie czekacie. Kwota około 45 tysięcy złotych za gotowy zestaw komputerowy może wprawić w osłupienie. x-kom G4M3R 700 i potoczne stwierdzenie gotowiec jest tutaj jednak… przesadą, ponieważ mamy tutaj do czynienia z najlepszym i najbardziej wydajnym zestawem komputerowym jaki możecie kupić w złożonej formie. Testu modelu G4M3R 700 podjął się Piotr ‘Lipton’ Szymański, a jego efekt możecie podziwiać na kanale x-kom.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Jaka jest specyfikacja komputera x-kom G4M3R 700, którego test przeprowadził Lipton? Sercem komputera jest 18-rdzeniowe i posiadający 36 wątków procesor Intel Core i9-9980XE, który pracuje w tym zestawie z prędkością 4,7GHz, całości dopełnia od 64 do nawet 128GB RAM, 2x GeForce RTX 2080Ti, zasilacz 1200W i w pełni autorski system chłodzenia wodnego zaprojektowany przez Marcina ‘Rybę’ Rywaka.

Gotowiec? Powyższa specyfikacja powinna wyjaśnić Wam, że to profesjonalna konstrukcja oparta o najwyższej jakości komponenty, która w najbardziej wymagających rozwiązaniach nie pozostawia wątpliwości: jest stworzona do wygrywania w każdej grze, w każdych nastawach graficznych i w każdej sytuacji. Jaką to cudeńko, kosztujące 45000 złotych oferuje wydajność? O tym przekonacie się w materiale.

#xkom #g4m3r700 #techlipton

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.