poniedziałek, 21 września, 2020

➡️ Testowany PC: http://xkom.me/TestowanyPC7k ⬅️
➡️ Alternatywa na Intelu: http://xkom.me/PC7000Intel ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Komputer do gier za około 7000 PLN z Ryzenem 7 3700 i GeForce RTX 2070 Super? To nie żart. Jarek „BlackWhite” Arczyński prezentuje peceta z taką konfiguracją i za taką właśnie kwotę. Jakie jeszcze komponenty znajdują się w takim zestawie i jak się on sprawdza w działaniu? Dowiesz się z naszego filmu.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Osiem rdzeni i szesnaście wątków procesora AMD Ryzen 7 3700 w komputerze za około 7000 PLN to architektura Zen 2, w sam raz do dynamicznych rozgrywek i intensywnej pracy, a także proste w obsłudze opcje overclockingu. Zainstalowana w komputerze karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 Super to z kolei podnosząca wrażenia wizualne podczas gry technologia ray tracingu w czasie rzeczywistym, oparta na nowoczesnej architekturze NVIDIA Turing. Testowany zestaw zawiera m.in. także pamięć RAM DDR4 HyperX 16GB (2 kości po 8GB) z podświetleniem LED i taktowaniem 3200MHz, która podnosi wydajność i stabilność rozgrywanych tytułów PC, oraz efektywne chłodzenie aktywne SilentiumPC Fortis 3.

Co jeszcze kryje się w proponowanym komputerze za 7000 PLN? Jak pecet ten poradził sobie z Wiedźminem 3, Fortnite’m, PUBG, RoTR czy Wolfensteinem? Co o całości ma do powiedzenia Blackwhite? Obejrzyj nasz materiał i poznaj odpowiedzi.

#xkom #komputer #blackwhite

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.