sobota, 26 września, 2020

Konsola czy pecet? Pecet czy konsola? Wciąż zadajesz sobie to pytanie? Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź.
W materiale występują: Ziemniak, konsola Xbox One X, desktop x-kom Tesla oraz dwa topowe tytuły. Obejrzyj nasze wideo i zobacz, co wybrać.

Sprawdź kanał Ziemniaka na YouTube: https://www.youtube.com/user/Ziemniakization

Jeśli zastanawiasz się, co kupić do grania – konsolę czy jednak gamingowego PC, w naszym filmie znajdziesz odpowiedź. Zobacz gameplaye dwóch najnowszych tytułów. Sprawdź, jak Xbox oraz komputer radzą sobie z obsługą gier 4K oraz o czym warto wiedzieć, zanim zainwestujesz w sprzęt dla gracza.

W materiale prezentujemy
konsolę Xbox One X: https://www.x-kom.pl/p/379198-konsola-xbox-microsoft-xbox-one-x-1tb.html
desktop x-kom Tesla w następującej konfiguracji:
procesor Intel Core i7-8700K https://www.x-kom.pl/p/383508-procesor-intel-core-i7-intel-i7-8700k-370ghz-12mb.html
karta graficzna NVIDIA Gigabyte GeForce GTX 1080 AORUS Xtreme Edition https://www.x-kom.pl/p/358189-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1080-aorus-xtreme-edition-8gb.html
płyta główna Socket Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 https://www.x-kom.pl/p/384618-plyta-glowna-socket-1151-gigabyte-z370-aorus-gaming-7-3xpci-e-ddr4-usb31-m2.html
pamięć RAM DDR4 Corsair 16GB 2666MHz Vengeance https://www.x-kom.pl/p/364369-pamiec-ram-ddr4-corsair-16gb-2666mhz-vengeance-rgb-led-2x8gb.html
zasilacz do komputera be quiet! 700W Straight Power https://www.x-kom.pl/p/208664-zasilacz-do-komputera-be-quiet-700w-straight-power-10-cm-box.html
dysk SSD ADATA 256GB https://www.x-kom.pl/p/379825-dysk-ssd-adata-256gb-25-sata-ssd-ultimate-su800-3d-nand.html
dysk HDD Seagate 1TB https://www.x-kom.pl/p/335481-dysk-hdd-seagate-1tb-7200obr-64mb-barracuda.html
obudowa do komputera Phanteks Eclipse P400 Tempered Glass https://www.x-kom.pl/p/351181-obudowa-do-komputera-phanteks-eclipse-p400-tempered-glass-czarna.html
chłodzenie wodne be quiet! Silent Loop 240 https://www.x-kom.pl/p/325904-chlodzenie-wodne-be-quiet-silent-loop-240.html
karta sieciowa TP-Link Archer T6E https://www.x-kom.pl/p/260560-karta-sieciowa-tp-link-archer-t6e-80211b-g-n-ac-1300mb-s-dualband.html

Xbox czy komputer? Już nie musisz się zastanawiać, co lepiej sobie poradzi w grach. Zobacz nasz materiał i sprawdź, które urządzenie wygrało to starcie.

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.