poniedziałek, 21 września, 2020

➡️ Rival 600 w x-kom: http://xkom.me/Rival-600 ⬅️
➡️ QcK Prism w x-kom: http://xkom.me/QcK-Prism ⬅️

Najlepsza myszka gamingowa w 2018? Bez dwóch zdań SteelSeries Rival 600. Ma ten agresywny styl, podświetlenie RGB, superczuły i precyzyjny sensor TrueMove3+ i daje możliwość idealnego zbalansowania ciężaru. Czy warto kupić Rival 600? Naszym zdaniem – tak.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Gdy pytasz: jaka myszka gamingowa? My mówimy SteelSeries Rival 600. Test i recenzja gryzonia do obejrzenia w naszym materiale, lecz już teraz zdradzimy, że jest to jeden z najlepszych kontrolerów, z jakimi mieliśmy do czynienia.

Podwójny sensor TrueMove3+, będący sercem akcesorium, nie tylko trackuje ruch 1:1, ale i mierzy wysokość myszy nad podkładką. To cudeńko powstało we współpracy z firmą Pixart.

Na pokładzie Rival 600 znajdziesz łącznie 7 przycisków, przy czym pod głównymi mieszczą się mechaniczne przełączniki, o imponującej żywotności 60 milionów naciśnięć.

Ciężar myszy daje się ponadto spersonalizować. W jaki sposób? Otóż wraz z gryzoniem otrzymasz zestaw obciążników, po 4 gramy każdy. Istnieje aż 256 kombinacji wagi i balansu. Absolutny rekord wśród gamingowych myszy.

W gamingowej konstrukcji nie mogło zabraknąć również podświetlenia. Myszka Rivall 600 otrzymała podświetleniem RGB LED, podzielone na 8 konfigurowalnych stref. Zarządzanie odbywa się z poziomu aplikacji SteelSeries Engine.

Chcesz wiedzieć co potrafi najlepsza myszka 2018? Zobacz recenzję SteelSeries Rival 600.

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.