wtorek, 24 listopada, 2020

Poznaj Braun MultiQuick 7 – nową, odświeżoną linię jednych z najpopularniejszych blenderów Braun, wyposażonych w najnowsze technologie. Praca w kuchni staje się prosta i przyjemna jak nigdy dotąd! Dowiedz się więcej na: https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/przygotowywanie-posilkow/blendery-reczne/multiquick-7

W skład nowej linii Braun MultiQuick 7 wchodzą modele MQ7025, MQ7035, MQ7045, MQ7075 oraz MQ7087.

Co czyni blendery MultiQuick 7 wyjątkowymi? To z pewnością najnowsze technologie, które zastosowaliśmy tworząc nasze urządzenia.

Dzięki technologii Easy Smart Speed można prosto i intuicyjnie regulować prędkość pracy urządzenia. Wystarczy mocniej nacisnąć przycisk, aby blender przyspieszył. Im mocniej naciskasz przycisk, tym większe obroty uzyskujesz, a to wszystko bez przerywania pracy!

W mikserach z linii MultiQuick 7 pracuje bardzo mocny, niezawodny silnik o mocy aż 1000 W. Dysponując taką mocą nie musisz martwić się o efekty blendowania. Za każdym razem będą one perfekcyjne.

Z myślą o najcięższych, kulinarnych wyzwaniach stworzyliśmy innowacyjną technologię ACTIVEBlade. Zapewnia ona ruch ostrzy w górę i w dół, co pozwala Ci zblendować wszystkie, nawet najtwardsze składniki. Technologia ACTIVEBlade minimalizuje ssanie o 55%*, co ułatwia obsługę i pewną kontrolę urządzenia. Ruchome ostrze wykorzystuje aż do 250%* większą strefę aktywnego blendowania – zapomnij o martwym polu nad i pod stopą, w którym składniki wirują zamiast od razu trafiać pod noże.

W dokładnym rozdrobnieniu składników pomaga także unikalna stopa PowerBell Plus w kształcie dzwonu. Zapewnia ona ciągłą rotację składników podczas pracy blendera a doatkowe ostrza rozdrabnia składniki od środka. PowerBell Plus to także gwarancja ochrony przed zachlapaniem kuchni czy ubrań.

W zachowaniu czystości Twojej kuchni i ubrań pomoże technologia SPLASHControl – zapomnij o zachlapaniach bez rezygnowania z szybkiego przetwarzania składników.

W zależności od wybranego modelu urządzenia z serii Braun MultiQuick 7 wyposażone są w dodatkowe akcesoria takie jak: blender kielichowy, trzepaczka, malakser, przystawka do puree czy szatkownica. Wszystkie zamontujesz w prosty sposób dzięki systemowi EasyClick+.

*W porównaniu z blenderami ręcznymi marki Braun bez technologii ACTIVEBlade

Braun to wiodący producent urządzeń AGD. Jest synonimem niemieckiej jakości i solidności. Już od ponad 50 lat dostarcza na rynek innowacyjne sprzęty, których niezawodność potwierdzają zadowoleni klienci oraz liczne nagrody zdobyte w testach i konkursach. Marka szczególnie dba o oryginalny design produktów, łączący estetyczny minimalizm z ergonomią i funkcjonalnością.

Wynalazki Braun zrewolucjonizowały świat urządzeń gospodarstwa domowego. Wyposażone w najnowocześniejsze technologie, produkty z logo marki charakteryzuje trwałość, staranność wykonania oraz elegancki design. Powstają zgodnie z niemieckimi standardami inżynieryjnymi i są dokładnie testowane na każdym etapie produkcji, aby jak najlepiej stawiać czoło codziennym obowiązkom domowym.

Subskrybuj nasz kanał, bądź na bieżąco z nowościami marki i znajdź funkcjonalne rozwiązania do Twojego domu!
https://www.youtube.com/channel/UC91OirPvGboZe-MkKl_2zeA/featured

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.