pi膮tek, 25 wrze艣nia, 2020

Widzieliście już nasz materiał z wizyty w siedzibie Apple? Polecamy 馃檪
➡️ Chcesz z nami tworzyć ten kanał? Sprawdź link: http://xkom.me/PracaYT ⬅️

Ekipa x-kom dalej przemierza Dolinę Krzemową. Tym razem odwiedza siedzibę Google, a także zahacza o Intela i muzeum firmy oraz fabrykę Tesli. Jakie gadżety czekają w Google Store? Co w muzeum Intela robią butelki z alkoholem? Na te i inne pytania odpowiada Konrad „Kondzio42” Mihułka.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Zwiedzanie siedziby Google Kondzio zaczyna od wizyty na placu zabaw, gdzie można spotkać figurki nawiązujące do różnych wersji Androida. W Google Store nasz ekspert ma możliwość przyjrzenia się rozmaitym gadżetom – zarówno dla starszych, jak i młodszych. Czy spodziewał się spotkania z bohaterem pewnej gry, która umila czas bez dostępu do sieci?

Odwiedziny u Intela to okazja do prześledzenia historii firmy, poznania różnych ciekawostek, a także przymierzenia kombinezonu antystatycznego, który nosi każdy pracownik fabryki. A na placu za budynkiem Tesli na naszą ekipę czeka oszałamiająca ilość samochodów, która pokazuje skalę produkcji.

Jakie są przemyślenia Kondzia w związku z wizytą w Google, Intelu i Tesli? Jakimi ciekawostkami zechce się z nami podzielić? Dowiecie się z tego materiału

#google #siedziba #xkom

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.