poniedziałek, 21 września, 2020

➡️ Gadżety z filmu: http://xkom.me/TOP5-2019 ⬅️
💖 Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj 💖

Komfort rozgrywki to coś więcej niż jak największa liczba klatek na sekundę przy jak najwyższych ustawieniach graficznych. Komfort to także detale, pozwalające uprzyjemnić gamingowe doświadczenia, nadać im odpowiedni klimat, ale też uczynić wygodniejszymi i bezpieczniejszymi dla zdrowia. Do tego przydadzą się odpowiednie akcesoria. Grzegorz „Xaorus” Rycko wziął pod lupę sześć gadżetów dla gracza, które przydadzą się podczas codziennych sesji z grami.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Wśród propozycji Xaorusa znalazły się gadżety o różnym charakterze i przeznaczeniu. Jednym z nich jest zewnętrzna karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Surround 5.1, która otworzy przed Tobą nowe możliwości w zakresie jakości dźwięku w grach. Twoja myszka czuje się samotna? Dokup jej efektownie wyglądającą podkładkę SteelSeries QcK Prism Cloth z dwustrefowym, dynamicznym podświetleniem RGB. To jednak nie jedyna podkładka w zestawieniu, drugą jest Razer Goliathus Extended Chroma. Z keypadem Razer Tartarus V2 staniesz się szybszy i efektywniejszy podczas rozgrywki online, a podkładka HyperX Wrist Rest ochroni Twoje nadgarstki przed rozmaitymi schorzeniami. Jesteś posiadaczem konsoli PlayStation 4? Pomyśl nad zakupem ładowarki PDP Energizer do padów – nie tylko naładujesz swój kontroler, ale i sprawisz, by prezentował się niezwykle efektownie.

Czy warto uzupełnić swój ekwipunek o akcesoria zaproponowane przez Xaorusa? Przekonasz się o tym, oglądając niniejszy materiał wideo. A może Ty masz swoje ulubione gadżety, bez których nie wyobrażasz sobie wielogodzinnych sesji gamingowych? Jeśli tak, koniecznie zaproponuj swoją listę w komentarzach pod filmem.

#xkom #gadzety #gaming

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.