sobota, 26 wrze艣nia, 2020

Wygląda na to, że mamy nokaut. Aż 4 do 1 dla czerwonych. Przypadek?
➡️ Procesory z odcinka: http://xkom.me/TOP5CPU ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Jak przedstawia się top 5 CPU 2020 roku? Piotr „Lipton” Szymański prezentuje swoje typy. Jakie to procesory? Które z produktów Intel Core i AMD zwróciły uwagę naszego eksperta i co ma o nich do powiedzenia? Dowiecie się z naszego materiału.

=====================
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Topkę 5 CPU 2020 roku otwiera AMD Ryzen 5 1600 AF. Powstały w usprawnionym procesie technologicznym 12nm, posiada także przyspieszone pamięci podręczne L2 i L3. Jego bazowe taktowanie to 3,2 GHz, a w trybie Turbo sięga ono 3,6 GHz. Drugą pozycję również zajmuje CPU od Czerwonych. Mowa o AMD Ryzen 5 3600. To jednostka sześciordzeniowa i dwunastowątkowa, oparta o nowoczesną architekturę Zen 2. Tryb Turbo pozwala tu na osiągnięcie taktowania aż 4,20 GHz. Trzecie miejsce także należy do procesora ze stajni AMD. Ryzen 7 3700X to wykonany w litografii 7nm CPU z 36 MB pamięci cache, ośmioma rdzeniami i szesnastoma wątkami. Taktowanie bazowe wynosi tu 3,60 GHZ, natomiast w Turbo sięga 4,40 GHz.

Jakie są pozostałe procesory na liście top 5 CPU 2020? Co Lipton powie o każdym z procesorów? Co sądzicie o jego wyborach? Zapraszamy do oglądania filmu i dyskusji w sekcji komentarzy.

#top5cpu #lipton #xkom

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.