niedziela, 20 wrze┼Ťnia, 2020

Nowy gracz na naszym rynku, ale bardzo znany na świecie. Znaliście Ducky wcześniej?
➡️ Testowana klawiatura: http://xkom.me/Ducky2SF ⬅️
➡️ Podoba się? Subskrybuj nasz kanał: http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Lubisz gaming, a przy okazji cenisz sobie komfort stukania w klawiaturę? Tutaj pojawia się Ducky ONE 2 SF. Testowany przez Grzegorza „Xaorusa” Ryckę mechanik przeznaczony dla graczy posiada m.in. trzystopniową regulację nóżek. Dzięki temu możesz wyprofilować akcesorium tak, by korzystało Ci się z niego jak najwygodniej. Co jeszcze ma ono do zaoferowania swoim użytkownikom?

=====================
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Ducky ONE 2 SF komfort zapewnia nie tylko poprzez odpowiednie ustawienie podstawek. Zastosowane tu switche to Cherry MX Silent Red. Cechują się nie tylko wygodą przy stukaniu w nie, ale i wytrzymałością oraz cichym klikiem. Uchodzą one zresztą za najcichsze z dostępnych na rynku przełączników mechanicznych. Choć klawiatura jest akcesorium przewodowym, to ma możliwość odłączenia kabla z portem USB-C. Również i to przekłada się na wygodę – w transporcie, gdy udajesz się z klawiaturą np. na LAN party. Nie zabrakło też wielokolorowego podświetlenia, które jest zarówno użyteczne, jak i dodaje Twoim rozgrywkom oraz innym aktywnościom odpowiedniego klimatu.

Jak Xaorus oceni Ducky ONE 2 SF? Na co w tej klawiaturze będzie chciał zwrócić szczególną uwagę? Dowiesz się z naszego materiału.

#ducky #recenzja #xkom

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.