pi膮tek, 25 wrze艣nia, 2020

➡️ Tutaj kupisz sobie części do nowego PC: http://xkom.me/KomponentyPC ⬅️
➡️ A tutaj gotowy komputer, jeśli chcesz: http://xkom.me/KomponentyPC ⬅️

Chcesz wyświetlić najważniejsze informacje dotyczące parametrów podzespołów w swoim sprzęcie? Jarek „Black” Arczyński spieszy z pomocą i tłumaczy, jak korzystać z MSI Afterburner. Dowiesz się tu, jak skonfigurować to darmowe narzędzie oraz jak przy jego pomocy sprawdzić np. wydajność peceta w gamingu. Zapraszamy.

=====================

x-kom znajdziesz także tutaj:
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Co umożliwia MSI Afterburner? Chociażby podkręcanie karty graficznej – zmianę limitu TDP, zwiększenie taktowania rdzenia czy pamięci VRAM lub danie pełnego zakresu napięcia dla rdzenia GPU. Jeśli chodzi o statystyki, MSI Afterburner pozwala na monitorowanie wielu istotnych aspektów pracy komponentów – temperatury karty graficznej, użycia rdzenia GPU, taktowania rdzenia i pamięci, obrotów wentylatorów karty czy temperatur i użycia CPU. Dostarcza także informacji o ilości FPS-ów oraz czasu potrzebnego na ich renderowanie.

Co krok po kroku musisz w MSI Afterburner zrobić, by uzyskać interesujące Cię informacje? Na jakie elementy omawianego programu Black zwróci szczególną uwagę? Co jeszcze można przy jego pomocy zrobić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym materiale.

#blackwhite #xkom #poradnik

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.