środa, 25 listopada, 2020

Odkryj nowe miejsce na mapie Warszawy, w którym edukacja, biznes i technologia spotykają się pod jednym dachem. W CDT weźmiesz udział w inspirujących zajęciach, poznasz najnowsze polskie wynalazki i zorganizujesz spotkanie dla cyfrowych entuzjastów. Do zobaczenia przy ul. Kruczej 50, na pierwszym piętrze dawnego „Smyka”!

www.cdt.pl

***
Bądź na bieżąco z naszymi poradami, zapisz się na newsletter CDT na: www.cdt.pl (formularz znajduje się na samym dole strony) i śledź nasz kanał na Facebooku!

***
O Centralnym Domu Technologii

Centralny Dom Technologii to przestrzeń edukacji technologicznej, oferująca interdyscyplinarne zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. W CDT prezentowane są cykliczne wystawy tematyczne dotyczące najnowszych technologii z Polski i ze świata. Jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne centrum biznesowo-konferencyjne w sercu stolicy to kluczowe miejsce w kraju do prezentacji przełomowych rozwiązań. Centralny Dom Technologii gości także społeczność skupiającą entuzjastów nowych technologii, technologicznych wizjonerów, liderów i aktywistów. Inicjatorem Centralnego Domu Technologii jest Polski Fundusz Rozwoju.

Projekt realizowany jest przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju w partnerstwie operacyjnym z polską spółką technologiczną Daftcode oraz konsorcjum merytorycznym, w skład którego wchodzą: startup edukacyjno-technologiczny Skriware, szkoła programowania Kids Code Fun oraz Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog.

Partnerami Strategicznymi Centralnego Domu Technologii są: Bank Pekao S.A., Comarch S.A., Żabka oraz Chmura Krajowa. Partnerem ścieżki edukacyjnej “Technologia” jest firma Allegro.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.