czwartek, 22 pa藕dziernika, 2020

Czy Waszym zdaniem ten laptop może zastąpić stacjonarkę? Dajcie znać!
➡️ Testowany laptop: http://xkom.me/AcerNitro5-2020 ⬅️
➡️ Więcej filmów o laptopach? Daj suba: http://xkom.me/http://xkom.me/Subskrybuj ⬅️

Rynek laptopów gamingowych jest dość bogaty. Ale jakie urządzenie wybrać, by z satysfakcją ogrywać wymagające tytuły? Jarek „Black” Arczewski przygotował recenzję Acer Nitro 5 2020, dzięki której decyzja stanie się łatwiejsza. Sprawdźcie.

=====================
♦ Przedsprzedaż gier: http://xkom.me/GryPrzedsprzedaz
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

Acer Nitro 5 2020 to zdecydowanie propozycja dla zagorzałych graczy. Jego designerska obudowa, wykonana z tworzywa dobrej jakości, kryje w sobie bardzo mocne podzespoły. Między innymi procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji, który w połączeniu z Nvidia GeForce RTX 2060 zapewnia świetne osiągi na wysokich ustawieniach w nawet bardziej wymagających tytułach. Z satysfakcją pogracie na nim w takie pozycje, jak Assassins Odyssey czy Wiedźmin 3. Acer CoolBoost i dwa wentylatory odśrodkowe skutecznie ochładzają procesor i kartę graficzną. Dodatkowo w laptopie znajdziemy także technologię NitroSense, dzięki której mamy większą kontrolę nad temperaturą i szybkością pracy wentylatora.

Sprawdźcie, jak Black ocenia stosunek jakości do ceny (i nie tylko) w recenzowanym laptopie Acer Nitro 5 2020. Co jest plusem tego urządzenia? Czy uda się znaleźć jakieś minusy?

#nitro5 #xkom #recenzja

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.