środa, 21 października, 2020

Velform Luxilight to golarka wykorzystująca technologię Luxiglide dla bezpiecznego, natychmiastowego i bezbolesnego usuwania zbędnego owłosienia.

https://www.tvokazje.pl/depilatory-i-golarki-damskie/1054-velform-luxilight-depilator-z-technologia-luxiglide-644812032127.html?search_query=luxilight&results=5

Golarka Luxilight pozwala szybko pozbyć się niechcianego owłosienia bez bólu, skaleczeń i podrażnień. Dzięki zastosowaniu technologii Luxiglide, emituje światło wraz z oscylacjami o częstotliwości tysiąca drgań na minutę, co pozwala skutecznie usunąć włoski i jednocześnie delikatnie złuszczyć naskórek, dając efekt gładkiej, odświeżonej skóry.

Golarka Luxilight jest skuteczna w przypadku twardego zarostu u mężczyzn, ale i wystarczająco delikatny, by usuwać niechciane owłosienie z delikatnej kobiecej skóry.

Sprawdza się jako depilator do nóg, ale i umożliwia depilację delikatnych okolic bikini, twarzy czy pach. Dołączone do zestawu głowice pozwalają zarówno trymować twardsze owłosienie, jak i golić delikatny meszek.

Golarka do twarzy Luxilight jest bezpieczna dla każdego rodzaju cery. Dzięki niewielkim rozmiarom można ją spakować w pokrowiec i zabrać w podróż.

Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

This is a Sidebar position. Add your widgets in this position using Default Sidebar or a custom sidebar.